Ice Age Adventures

Android için Buz Devri Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Gameloft
En sevilen animasyon filmleri arasında yer alan Ice Age yani Buz Devri'ni konu alan Ice Age Adventures, zengin içeriğiyle son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunan mobil macera oyunudur.

En sevilen animasyon filmleri arasında yer alan Ice Age yani Buz Devri'ni konu alan Ice Age Adventures (Buz Devri Maceraları), zengin içeriğiyle son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunan mobil macera oyunudur.

Android sistemli akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunda, Buz Devri'nin komik karakterleri Sid, Manny, Diego ve diğer kahramanların yaşadıkları maceraya tanıklık edeceksiniz.

Sincap Scrat'ın bir türlü yakalamayı başaramadığı meşe palamudunu takip etmesiyle başlayan oyunda, Buz Devri'nin kaderini değiştirerek pek çok olay yaşanıyor.

Kırılan bu parçası üzerinde mahsur kalan Sid ve arkadaşlarının denizde sürüklenmesiyle ilerleyen hikayede sizin amacınız ise; Sid ve arkadaşlarına yardımcı olarak onları dinazorlardan korumak ve sağ salim evlerine dönmelerini sağlamak olacak.

Bazen heyecanlı bir macera bazende zorlu bulmacaların karşınıza çıkacağı Buz Devri Maceraları oyununu mutlaka denemelisiniz.

Ice Age Adventures indir